Home / kocamı kendime nasıl aşık ederim / Kocanızı Kendinize Aşık Etmenin 10 Etkili Yolu

Kocanızı Kendinize Aşık Etmenin 10 Etkili Yolu

Evlendikten sonra eşinizin eskisi gibi size zaman ayırmadığını düşünüyor, beraber olduğunuz zamanlarda aşkını hissedemiyor, her geçen gün size karşı ilgisinin azaldığını fark ediyorsanız, kendinizi ve evliliğinizi gözden geçirmeniz, eşinizi kendinize yeniden âşık etmeniz gerekir. Evlendikten sonra aşkın bittiğine şahit olmak ve aranızdaki romantizmin günden güne azalması sizi yıpratır. Beraberken yapmaktan hoşlandığınız şeyleri yapmamaya başlarsınız, konuşacak konularınız azalır ve hiçbir ortak noktanızın kalmadığını düşünürsünüz. Sadece evliliğinizdeki tutku ve heyecan azalmaz, aynı zamanda yaşam enerjinizde biter. Her şeyi başa sarabilir, kocanızın kalbine girerek, evliliğinize aşkı geri getirebilirsiniz. Kocanızı yeniden kendinize âşık etmeniz tamamen sizin elinizdedir. Hayat boyu flört edip, ömür boyu aşk yaşamanız için gerekli sihirli dokunuşlar;

Pozitif olun

Evliliğinizi dünyanın en kötü evliliği, eşinizi dünyanın en ilgisiz erkeği olarak görmekten vazgeçin. Eşinizi kendinize âşık etmek için bitmez tükenmez bir yaşam enerjisine ihtiyacınız var. Yanlış bir evlilik mi yaptım diye düşünmeyi bırakın. Pozitif olun. Mutluluğun şartlara bağlı olduğunu düşünmekten vazgeçin. Eşiniz sizdeki enerjiye, olaylar karşısındaki olumlu düşüncenize hayran olacaktır.

Doğru kişi olduğunuza inancınızı kaybetmeyin

Doğru insan olmak, doğru insanla evlenmekten çok daha önemlidir. Kendinize güvenin. Eşinizin doğru ya da yanlış kişi olması tamamen size bağlıdır. Doğru kişi sizsiniz. Eşinizi kendinize âşık etmek için doğru kişi olduğunuzu ona gösterin.

Anlayışlı olun

Eşinizi kendinize âşık etmenin yolu onu anlamaktan geçer. Her koşulda onu anladığınızı hissettirin. Eşinizin davranışlarına anlam vermekte zorlanıyorsanız, ne düşündüğü hakkında fikriniz yoksa onu anlamaya çalışın. Yahut eşinizi gerçekten anlıyor olabilirsiniz, o halde bunu ona hissettirin.

Sevginizi gösterin

Kocanıza sevginizi ve ilginizi göstermekten çekinmeyin. Sözlerinizle ve davranışlarınızla bunu ona hissettirin. Kocanızı kendinize âşık edecek olan yine sizin sevginizdir.

Kocanızı özel hissettirin

Eşinizi şımartmaktan korkmayın. Onun sizin için en özel erkek olduğunu bilmesine yardımcı olun. Sizin gözünüzde özel olduğunu hisseden eşiniz, sizin bağımlınız olacaktır.

Kişisel bakımınıza önem verin

Bakımlı olmayı sadece güzel kıyafetler giymek ya da makyaj yapmak olarak algılamayın. Cildinize ve vücudunuzu özen gösterin. Sağlıklı ve öz güveni yüksek bir kadın olarak, eşinizin aşkını geri kazanın.

Bakışlarınızı konuşturun

Eşinize aşkınızı bakışlarınız ile hissettirin. Anlamlı bakmayı öğrenin. Kocanızı bakışlarınızla büyüleyin. Söylemek istediklerinizi gözlerinizden okumasına yardımcı olun.

Kendinizi yenileyin

Yeniliklere açık olun ve kendinizi geliştirin. Kültür, kişisel gelişim, eğitim, sanat ve yaşama dair her gün yeni bilgiler ile donanımlı hale gelin. Eşinizi bilgileriniz altında ezmeyin ancak bildiklerinizi onunla paylaşmaktan çekinmeyin.

Kocanızın ilgilerini paylaşın

Kocanızın sevdiği şeyleri sevmeye çalışın ve ilgilerini paylaşın. Hobilerine saygı duyun ve beraber yapmaya özen gösterin.

Kocanızın her şeyi olun

Onun hem dostu, hem sırdaşı, hem sevgilisi, hem karısı olun. Onun sizin için her şeyin anlamı olduğunu hissettirin ve sizde eşinizin her şeyi olun. Kocanızı kendinize meftun edin.

ÖZEL TAVSİYE

Eşinizi kendinize bağlamak ve onunla mutlu bir hayat sürmeniz için hazırlanmış olan çok yararlı bir kaynak tavsiyesi vermek istiyoruz size. Kocanın kalbine gir kitabı onu kendinize görünmez zincirlerle bağlayıp aranızdaki kimyayı geliştirmenizi sağlayacak birçok yöntem ve stratejiler içeriyor. Kitap hakkında yazdığımız detaylı inceleme yazısını okumak için aşağıda bulunan kitap resmine tıklayınız.