Home / kocamı kendime nasıl bağlarım / Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım 8 Yolu

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım 8 Yolu

Eşinizin size karşı ilgisiz olduğunu düşünüyorsanız, sizinle yeterince vakit geçirmediğinden yakınıyor ve dışarıdan eve getirmekte zorlanıyorsanız; kocanızı kendinize bağlamanız, evine ve ailesine düşkün bir adam yapmanız mümkün. Evlilik terapistleri, aile danışmanları ve psikologlar, kocasını kendine bağlamak isteyen kadınlar için altın değerinde tavsiyelerde bulunuyor. Eşinizi hem evinize hem de kendinize bağlamak tamamen sizin elinizde. Uzmanların söylediklerine kulak verip, biraz gayret göstermeniz gerekiyor. İşte kocanızı yeniden kazanmanın ve evliliğinizi kurtarmanın 8 yolu;

Huzurlu bir yuva

Evliliklerde eşler arasında yaşanan kavgalar, münakaşalar, kırgınlıklar, öfkeler ev ortamının sürekli gergin ve huzursuz olmasına sebep olur. Erkekler kendilerini huzursuz hissettikleri ortamda bulunmak istemezler. Evde kendini huzurlu hissetmeyen bir erkek, huzur bulabileceği ortamlar arayışına girer. Evinizi yeniden huzurlu bir ortam yapabilirsiniz. Kırgınlık ve kızgınlıklarınızı bir kenara bırakıp, kavga ve çatışmaları engelleyerek evinize huzuru getirebilirsiniz. Eşiniz kendini evinde huzurlu hissettiği zaman, sizinle daha çok zaman geçirmeye başlayacaktır.

Gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmeyin

Erkekler eşlerinin kendilerine güler yüzlü ve müşfik olmasını ister. Güler yüzlü olun, tatlı dilinizi kullanın. Gülümsemenizle eşinizi kendinize âşık edebilir, kendinize sımsıkı bağlayabilirsiniz. Eşinin kendisini güler yüzle karşılayacağını bilen bir erkek, eşine her gün yeniden bağlanır.

Kendinize güveninizi tazeleyin

Çok güzel, çok seksi ya da taş bebek olmanız, eşinizin sizin etrafınızda pervane olmasını sağlamaz. Tüm güzellikler bir süre sonra sıradanlaşır. Ancak sizin her daim kendinize güveninizin olması, kocanızın ilgisini her zaman canlı tutmanızı sağlar. Kendine güvenen bir kadın, kocasının gözünde her daim çekicidir.

Eşinizi şımartın

Erkekler kaç yaşında olursa olsun, kendileri ile ilgilenen birilerinin olmasını ister. Kocanız ile ilgilenin, onu bunaltmadan onu önemsediğinizi hissettirin. İlgi karşısında her erkek savunmasızdır. Eşinden uzaklaşan erkeklerin ortak noktası; ilgisizliktir. İlginiz ve aşkınızla eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

İlişkinize heyecan katın

Evlendikten sonra ilişkideki heyecanın azalması, erkeğin karısından uzaklaşmasına ve farklı heyecan arayışları içerisine girmesine sebep olabilir. İlişkinizi enerjik tutun, planlarınıza değişiklikler katın ve eşinizle kaçamaklar yapın. İlişkinizi gelişigüzel bırakmayın. Sürprizler yaparak onu şaşırtın. İlgisini canlı tutun.

Eşinizin ailesine önem gösterin

Kocanızı kendinize bağlamak için onun ailesine değer verdiğinizi gösterin. Bir erkeği çıkmaza düşüren sebeplerden bir tanesi de karısı ve ailesi arasında kalmaktır. Onun ailesi hakkında yaklaşımlarınıza çekidüzen verin.

Dırdır etmekten kaçının

Erkekler genellikle problemleri çözmek yerine üzerini örtmeyi tercih eder. Bir problem hakkında sürekli konuşmanız, eşinizin sizden uzaklaşmasına sebep olur. Eşinizi kendinize bağlamak için gerginliğe sebep olacak söylemlerden olabildiğince kaçının.

Kıskançlıklar ile eşinizi bunaltmayın

Dozunda kıskançlıklar evliliği canlı tutarken, yersiz kıskançlıklar ilişkinizi çıkmaza sürükler. Eşinizi kendinize bağlamak için ona güvendiğinizi hissettirin. Kıskançlıklarla evliliğinizi çekilmez hale getirmeyin ve eşinizin sizden uzaklaşmasına sebep olmayın.

ÖZEL TAVSİYE

Eşinizi kendinize bağlamak ve onunla mutlu bir hayat sürmeniz için hazırlanmış olan çok yararlı bir kaynak tavsiyesi vermek istiyoruz size. Kocanın kalbine gir kitabı onu kendinize görünmez zincirlerle bağlayıp aranızdaki kimyayı geliştirmenizi sağlayacak birçok yöntem ve stratejiler içeriyor. Kitap hakkında yazdığımız detaylı inceleme yazısını okumak için aşağıda bulunan kitap resmine tıklayınız.